Blog

O hamakach

Wypożyczenie hamaka ohobohoo

wypożyczenie-hamaka-ohobohoo

Niejednokrotnie przychodzicie do nas z pytaniami i wątpliwościami: „czy hamaczek zadziała na moje trudno usypiające dziecko?”, „czy dziecko przekona się do niego i do nowego sposobu usypiania?” I w końcu – „czy nie będzie on kolejnym gadżetem bezużytecznie zalegającym gdzieś w kącie i straconą gotówką?”. W związku z powyższym, chcielibyśmy zaoferować możliwość wypożyczenia hamaka za kaucją. 

JAK DZIAŁA WYPOŻYCZENIE HAMAKA ohobohoo?

  1. Należy zakupić hamak w naszym sklepie www.ohobohoo.pl
  2. W miejscu ‘UWAGI’  wpisać  ’WYPOŻYCZENIE HAMAKA’
  3. Testować  hamak 21 dni (od dnia dostarczenia hamaka przez kuriera)
  4. W przypadku sprawdzenia się hamaczka – zostaje 💗 .W sytuacji niezaakceptowania go przez Maluszka- wraca do nas (proszę go nie prać!)
  5. Hamak z dodatkami (poza kołkiem i śrubą oczkową) wraz z uzupełnionym „formularzem zwrotu wypożyczonego hamaka” (do pobrania tutaj https://ohobohoo.pl/zwroty-i-reklamacje/) , należy odesłać na adres: Monika Kosicka, Dębiny 48, 21-143 Abramów. 
  6. Po otrzymaniu hamaka zostanie zrobiona korekta faktury oraz zwrócona  kwota zakupu hamaka na podane konto bankowe pomniejszona o 150 zł *( *jest to kaucja za użytkowanie hamaka, zużyty zestaw montażowy, ewentualne ubrudzenia i koszt pralni, prasowanie (prąd) i w końcu- nasza praca ) oraz przesłana drogą mailową wraz z potwierdzeniem przelewu.  Proszę mieć na uwadze, że ewentualny hamak ze zwrotu będzie używany i tylko jako UŻYWANY (czyli tańszy) będzie mógł zostać sprzedany (w naszym outlecie).                                           

    Mamy nadzieję, że możliwość wypożyczenia naszego hamaka ułatwi podjęcie decyzji o jego wyborze. Zapraszamy również do przeczytania opinii innych Rodziców o hamakach- ich prawdziwe, z życia wzięte historie dają nadzieję na powodzenie w hamakowaniu  💗😉

Szczegółowiej na temat „wypożyczenia” w naszym sklepowym regulaminie pod pkt 7. Zachęcamy do zapoznania się.