Blog

O hamakach

Montaż hamaka ohobohoo + Film instruktażowy

Montaż hamaka ohobohoo

Montaż hamaka ohobohoo można wykonać wyłącznie na suficie betonowym lub belce drewnianej (inne powierzchnie  jak sufit z karton gipsu, deska- nie są wystarczająco stabilne). Montaż następuje poprzez właściwie umiejscowiony kołek rozporowy z wkrętem oczkowym z pierścieniem. Całe wyposażenie niezbędne do montażu znajduje się w zestawie. Hamak z dzieckiem powinien znajdować się najniżej 20 cm nad podłogą. Opcjonalnie oferujemy łańcuch o długości 1m z ogniwem skręcanym w zestawie, tak aby dobrać długość hamaka do swoich potrzeb. Długość hamaka BABY oraz JUNIOR z różnym obciążeniem została podana przy produktach w zakładce „dodatkowe informacje”.

Uwaga! Montaż hamaka krok po kroku został dokładnie opisany w instrukcji montażu i obsługi hamaka ohobohoo. Jeżeli jednak istnieją wątpliwości co do właściwego montażu, należy koniecznie wezwać fachowca!

Dla wszystkich którzy nie mają możliwości powieszenia hamaka mamy dobrą wiadomość – pracujemy nad stelażami do naszych hamaków. Będą to stelaże mobilne, składane, tak aby nie zajmowały wiele miejsca i dawały możliwość umieszczania ich w różnych miejscach domu/ogrodu.

Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją- znajduje się poniżej w formie PDF.