O nas

TAK TO SIĘ ZACZĘŁO...

Przygodę z hamakami zapoczątkowały narodziny naszego drugiego dziecka, synka Antosia, kiedy to wszystkie metody uspypiania, wyciszenia zawodziły. To właśnie wtedy powstał pierwszy hamaczek dla noworodka, a wraz z nim zakiełkowała myśl o ohobohoo BABY.
DSC00857

I CO DALEJ?

Hamaczek służył nam prawie dwa lata. Trudno zliczyć ile razy ratował nas przy wieczornych kolkach, bolesnym ząbkowaniu, nocnych pobudkach, czy po prostu wyciszeniu synka (tak aby mama mogła się napić ciepłej kawy 😊).  Dobujanie synka z jego niespokojnym snem, stało się w końcu możliwe. Hamaczek na stałe zadomowił się w naszym salonie, jednocześnie idelanie wkomponowując się  w jego wystrój. Dzięki swojej lekkości i łatwości rozmontowania, podróżował z nami do dziadków, gdzie mocowanie było już na stałe (w nowych miejscach synkowi było dużo łatwiej usnąć czy uspokoić się w hamaczku i bujaniu, które zna ). Zanim hamaczek „poleciał” do kolejnych dzieci w rodzinie (które równie szybko co Antoś go pokochały), służył przez jakiś czas starszej siostrze – uwielbiała spędzać w nim czas,  bujać się, czytać w nim książki.

I tutaj właśnie zaczyna się drugi rozdział naszej historii ohobohoo JUNIOR, na który natchnęło nas samo życie. Hamaki do czytania, relaksu i ….hopsania.

Od pierwszej wersji hamaka, powstało kilka innych- ulepszonych, dopracowanych, przetestowanych. Dzisiaj pełni dumy, prezentujemy Wam nasze hamaki i ZAPRASZAMY DO NASZEGO ROZBUJANEGO ŚWIATA. Jesteśmy świadomi jak wspaniałym odciążeniem i pomocą dla świeżo upieczonych rodziców,  jest ten, z pozoru bardzo prosty gadżet. Dlatego dziś wychodzimy na przeciw potrzebom rodziców, aby ten nowy rozdział w życiu, był łatwiejszy  i przepełniony wyłącznie uśmiechem Maluszka 😊.

O NASZYCH HAMACZKACH W SKRÓCIE:

Hamak ma kształt kokonu, aby dziecko czuło się "otulone" i wyciszało się w nim intuicyjnie

Uszyty tak, aby ciężar dziecka rozkładał się równomiernie na całe plecki, a Maluszek przybierał podobną pozycję do tej w brzuszku Mamy

Sprężyna, która buja ruchem góra-dół. Dzięki temu główka pozostaje stabilna- nie jest "rzucana" na boki, a delikatnie odbijające, powtarzalne ruchy działają kojąco. Sprężyna dostosowana do wagi dziecka , przebadana.

Materacyk z wełny owczej- świetnie spełnia funkcje termoizolacyjne zarówno latem jak i zimą (możliwość nabycia również materacyka z wypełnieniem syntetycznym)

Materiał kokonu naturalny, 100% nieprzetworzona, niefarbowana, o grubym splocie bawełna. Wnętrze kolorowe (ku uciesze Maluszka :)) również 100% bawełna PREMIUM (wysokiej jakości druk cyfrowy)

mocowany do sufitu betonowego lub belki drewnianej (mocowanie w zestawie)