O nas

O nas

Hamaki ohobohoo® powstały z prawdziwej potrzeby, które podarowało nam samo życie - naszego wymagającego synka.

Ohobohoo - o nas

Przeczytajcie o początkach ohobohoo®

Wszystkie metody usypiania, wyciszenia zawodziły, a ręce od noszenia Antka drętwiały.  Wieczorne kolki szczególnie mocno dawały się we znaki. Synek był nieodkładalny, a drzemki trwały bardzo krótko. I zdarzyła się rzecz niesłychana- w hamaczku synek wyciszał się, odczuwał widoczną ulgę w kolkach, a z czasem jego drzemki wydłużyły się.

Pierwszy hamak powstał intuicyjnie, ale teraz już wiemy, że otulenie kokonem, embrionalna pozycja hamaka oraz bujanie w kierunku góra-dół, to dobre połączenie. Trudno zliczyć ile razy ratował nas przy wieczornych kolkach, bolesnym ząbkowaniu, nocnych pobudkach, czy po prostu wyciszeniu synka. Dobujanie z jego niespokojnym snem, stało się w końcu możliwe. Z hamaczka korzystała również starsza siostra- to dla niej powstała wersja JUNIOR, w której relaksowała się, przeglądała książeczki, polegiwała i hopsała.

Hamak ohobohoo® wspiera i ułatwia Waszą codzienność

Od pierwszej wersji hamaka, powstało kilka innych- ulepszonych, dopracowanych, przetestowanych. Dzisiaj pełni dumy, prezentujemy Wam nasze hamaki ohobohoo i zapraszamy do naszego rozbujanego świata. Jesteśmy świadomi jak wspaniałym odciążeniem i pomocą dla świeżo upieczonych rodziców, jest ten, z pozoru prosty gadżet.

Pragniemy zapewnić każdemu Maluszkowi zdrowy i spokojny sen. Jako polski producent hamaków do usypiania niemowląt, dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby reprezentowały najwyższą jakość oraz zapewniały pełne bezpieczeństwo i komfort. Służymy w każdym momencie pomocą, radą i dobrym słowem. Wierzymy w moc naszych hamaków, wiemy że przyniosły już wiele Dobra, a temat traktujemy jako swoistą misję 💖

Hamak-Ohobohoo---o-nas---2

Jesteśmy dumni z naszego produktu, stworzonego w Polsce

świetnej jakości materiały

Świetnej jakości, naturalne materiały

Naturalne materiały z certyfikatami OEKO-TEX i ECO FABRIC PRINT
ergonomiczny kształt hamaka

Ergonomiczny kształt hamaka

Ciężar ciała dziecka rozkłada się równomiernie i działa dobrze na pracę tłoczni brzusznej
kojące bujanie góra - dół

Kojące bujanie góra - dół

Specjalnie zaprojektowana sprężyna delikatnie i płynnie buja, ułatwiając sen
i wyciszając dziecko
Hamak-Ohobohoo---o-nas-3

Brzmi dobrze?
Sprawdza się jeszcze lepiej!

Nasze ohobohoo® hamaki dadzą Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa. Otulenie kokonem i delikatne bujanie przypomni czas w brzuchu Mamy, przyniesie ukojenie i dobry sen, a Tobie Drogi Rodzicu chwilę oddechu i wytchnienia w codzienności z Maluszkiem. Zapraszamy do naszego rozbujanego świata!