Hamaki Baby

Udowadniamy, że bezpieczeństwo, trwałość oraz estetyka mogą tworzyć spójną całość. Hamak do usypiania wymagających dzieci i niemowląt powstał z myślą o zdrowym i w pełni komfortowym wypoczynku malucha. To uroki rodzicielstwa zainspirowały nas do stworzenia tej wyjątkowej kolekcji Każdy model posiada wytrzymałą sprężynę, która nie tylko utrzymuje ciężar całej konstrukcji, ale także pozwoliła nam opracować funkcję bujania góra-dół. Ruchy te działają na dzieci kojąco, ponieważ przypominają im czas spędzony w łonie mamy. Hamak dla niemowląt, który tworzy naszą wyjątkową ofertę, to recepta na trudny sen maluszka. Kokon dopasowuje się do kształtu jego ciała, skutecznie rozkładając ciężar na całej powierzchni pleców. Poza swoją funkcjonalnością pełni także rolę dekoracyjną. Dostępne są modele w tęcze, misie, kwiaty, paprocie, zwierzęta leśne oraz ptaki i leniwce. Pobudzają kreatywność oraz harmonijnie współgrają z każdym wystrojem wnętrza. Stanowią strefę relaksu oraz zdrowego snu.

Hamaki Baby

Udowadniamy, że bezpieczeństwo, trwałość oraz estetyka mogą tworzyć spójną całość. Hamak do usypiania wymagających dzieci i niemowląt powstał z myślą o zdrowym i w pełni komfortowym wypoczynku malucha. To uroki rodzicielstwa zainspirowały nas do stworzenia tej wyjątkowej kolekcji

Każdy model posiada wytrzymałą sprężynę, która nie tylko utrzymuje ciężar całej konstrukcji, ale także pozwoliła nam opracować funkcję bujania góra-dół. Ruchy te działają na dzieci kojąco, ponieważ przypominają im czas spędzony w łonie mamy.

Hamak dla niemowląt, który tworzy naszą wyjątkową ofertę, to recepta na trudny sen maluszka. Kokon dopasowuje się do kształtu jego ciała, skutecznie rozkładając ciężar na całej powierzchni pleców.

Poza swoją funkcjonalnością pełni także rolę dekoracyjną. Dostępne są modele w tęcze, misie, kwiaty, paprocie, zwierzęta leśne oraz ptaki i leniwce. Pobudzają kreatywność oraz harmonijnie współgrają z każdym wystrojem wnętrza. Stanowią strefę relaksu oraz zdrowego snu.